Enflasyonla Topyekun Mücadeleye Yüzde 30 İndirimle Katıldı

Doğa Sigorta, acenteleri ve dijital kanalları üzerinden başlattığı kampanya ile Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek veriyor. Kampanya kapsamında, yüzde 30’a varan indirim oranları uygulanıyor.

Doğa Sigorta, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na desteğini, önemli ürün gruplarındaki poliçelerde sunduğu yüzde 30’a varan indirim kampanyası ile ortaya koydu. Doğa Sigorta, Türkiye’nin enflasyonla mücadelede başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan programın destekçisi olduğunu duyurdu. Hem acenteler hem de dijital kanallar aracılığıyla yapılan poliçelerde geçerli kampanya dahilinde, müşterilere, yıl sonuna kadar, Güven ferdi kaza sigortasında yüzde 30, ferdi kaza sigortasında yüzde 20, konut sigortasında yüzde 15, kasko sigortasında yüzde 10, bireysel tamamlayıcı sağlık sigortalarında yüzde 10 indirim sunulacak.

ŞİMDİYE KADAR GÖSTERDİK

Konuyla ilgili açıklama yapan Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı; “Her türlü zorluğu hep birlikte aşabileceğimizi şimdiye kadar yaşanan tüm olumsuz hadiselerde gösterdik. Bugün yaşadığımız ekonomik zorluk ve enflasyon mücadelesinde de, yine el ele, güç birliği ile  başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Doğa Sigorta her zaman olduğu gibi devletinin ve milletinin yanında yer alarak bu kampanyaya destek verecektir” dedi.

Comments are closed.

seo